Ogłoszenie

Newsy:



SESJA Letnia - Aktualizacja na dzień 11.09.2012


Poradnik dla osób z długiem punktowym - Przypomnienie 2012


Osoby, które "pochodzą" ze starszego rocznika proszone są o wpisanie Imienia i Nazwiska w odpowiedniej rubryce (Profil->Personalne->Prawdziwe imię). Osoby, które nie dostosują się do prośby, będą usuwane z forum.


Do informacji wszystkich dyplomantów!!! - WAŻNE


Prośba do Roku





#1 2013-07-31 16:07:16

Adrian

Szpiedzy

Jak usunąć spray z koszulki ?

Witam. Robiłem już wszystko co mogłoby mi pomoc lecz wszystko na nic.
Pomyślałem sobie że Wy jako osoby bardziej obeznane na różnych kwasach, moglibyście cos doradzić. Mianowicie chodzi o to, że 2tyg temu ubrudzilem sobie białą koszulkę czarnym sprayem. Pralem już to w proszku, próbowałem wybielinka, vanishem czy rozpzczalnikiem ale to nic nie dało, plama jak była tak jest.

Znacie może sposób jak się z tym uporać ?
Dodam że koszulka jest bardzo ważna dla mnie, nie kupię jej w zwykłym sklepie.


Proszę bardzo o pomoc

#2 2013-08-10 10:57:14

 Starosta3gr

Starosta roku

Zarejestrowany: 2009-10-16
Posty: 1030
Punktów :   19 

Re: Jak usunąć spray z koszulki ?

Hmm... spray sprayowi nierówny... wybielacz, to ACE ale to w ostateczności..., bo to już ciężka artyleria, która może lekko uszkodzić włókna... polecam na początek benzynę ekstrakcyjną tylko, że musisz to zrobić tak by nie zaszedł rozdział barwników wchodzących w skład...,

Zależy co tam w składzie było tego sprayu?! I jakie włókno tej koszulki... bo nawet Chemicy, bez dokładnej wiedzy o materiale i ewentualnym zabrudzeniu mogą tylko poradzić pobieżnie...

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Garden View at The Sea Apartment Montenegro https://www.worldhotels-in.com/ worldhotels-in.com Hotely Indie