Ogłoszenie

Newsy:



SESJA Letnia - Aktualizacja na dzień 11.09.2012


Poradnik dla osób z długiem punktowym - Przypomnienie 2012


Osoby, które "pochodzą" ze starszego rocznika proszone są o wpisanie Imienia i Nazwiska w odpowiedniej rubryce (Profil->Personalne->Prawdziwe imię). Osoby, które nie dostosują się do prośby, będą usuwane z forum.


Do informacji wszystkich dyplomantów!!! - WAŻNE


Prośba do Roku





#16 2011-04-13 17:46:10

 Adrian_Malinowski

Studenci

13216144
Call me!
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-10-07
Posty: 89
Punktów :   -1 

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

Heh, UPR. Poglądy gospodarcze mają w porządku, żeby tylko Korwina się pozbyli i jego szowinistycznego pierdolenia.
Pozdrawiam


"Real life is fiction with all the good bits taken out."

"Do you hate taxes? Hate government? Hate regulations? Love guns?
It's better in Somalia!"

Offline

 

#17 2011-04-13 18:46:35

 Krzyśko

Studenci

5156675
Zarejestrowany: 2009-10-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

UPR to nie tylko Korwin. Tak czy siak zasługują na głos, w przeciwieństwie do pozostałej reszty obecnej w Sejmie, tzw. "Salon".

Offline

 

#18 2011-04-13 19:17:43

 nathalie12

Studenci

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 226

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

Wolność gospodarcza: 18
więcej od 42.9% uczestników testu
Tradycjonalizm:18
więcej od 59.2% uczestników testu
Wolności obywatelskie:25
więcej od 57% uczestników testu

Liberalizm to ideologia, odwołująca się do indywidualizmu. Głosi ona wolność jako wartość najwyższą, stawia prawa jednostki powyżej praw wspólnoty. Poglądy liberalne są często uważane za najbardziej tolerancyjne wobec poglądów i czynów innych ludzi. Współcześni europejscy liberałowie opowiadają się przede wszystkim za rozszerzeniem swobód obywatelskich oraz zmniejszeniem (lecz nie likwidacją) ingerencji państwa w rynek.

Tak wyszło , heh.... czy to prawda, okaże się w życiu....
A test spoko, warty przemyślenia

Offline

 

#19 2011-04-14 20:05:19

 GdanszczAnka

Studenci

status gdanszczanka@aqq.eu
8915291
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 520
Punktów :   
WWW

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

Oto Twoje wyniki:

Wolność gospodarcza: 4
więcej od 30.5% uczestników testu

Tradycjonalizm:-33
więcej od 8.7% uczestników testu

Wolności obywatelskie:14
więcej od 40.9% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: LiberalizmLiberalizm to ideologia, odwołująca się do indywidualizmu. Głosi ona wolność jako wartość najwyższą, stawia prawa jednostki powyżej praw wspólnoty. Poglądy liberalne są często uważane za najbardziej tolerancyjne wobec poglądów i czynów innych ludzi. Współcześni europejscy liberałowie opowiadają się przede wszystkim za rozszerzeniem swobód obywatelskich oraz zmniejszeniem (lecz nie likwidacją) ingerencji państwa w rynek.
Partie posiadające frakcje liberalne:Unia Polityki Realnej, Partia Demokratyczna, Platforma Obywatelska

Offline

 

#20 2011-04-14 20:38:18

 Krzyśko

Studenci

5156675
Zarejestrowany: 2009-10-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

GdanszczAnka napisał:

Partie posiadające frakcje liberalne: Platforma Obywatelska

O lol hahahahahahaahaha, ohohohohohoho. No, to się pośmiałem.


A tak poza tym to sporo widzę tutaj ludzi o poglądach liberalnych. Dlatego trochę się dziwię, że UPR tak mało poparcia dostało ostatnio. A może na forum wypowiadają się tylko liberałowie? A może studenci stanowią mniejszość wśród wyborców?

Offline

 

#21 2011-04-14 20:39:59

 nathalie12

Studenci

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 226

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

haha widzę Aniu że Tobie wyszło to samo co mi, może dlatego tak się dogadujemy

Offline

 

#22 2011-04-14 20:42:07

 bartez13_17a

Studenci

10444845
Skąd: Puck
Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

Oto Twoje wyniki:

Wolność gospodarcza: -1

więcej od 25.8% uczestników testu

Tradycjonalizm:51

więcej od 89.8% uczestników testu

Wolności obywatelskie:40

więcej od 77.5% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Konserwatyzm

heh wyszło co wyszło ;p


More you see, less you know U2

Offline

 

#23 2011-04-14 21:02:08

 well-mannered_girl

Studenci

44730039
Skąd: Gnatowo k. Kętrzyna / Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

Krzyśko napisał:

GdanszczAnka napisał:

Partie posiadające frakcje liberalne: Platforma Obywatelska

O lol hahahahahahaahaha, ohohohohohoho. No, to się pośmiałem.

Mnie to też zdziwiło


"I'm taking the stand in defence of the fence /I've got a little band playing anthems to ambivalence
We divide the world into terrorists and heroes /Into normal folk and weirdos /Into good people and pedos
Into things that give you cancer and the things that cure cancer /And the things that don't cause cancer, but there's a chance they will cause cancer in the future"

Offline

 

#24 2011-04-14 21:23:11

prycu

Starosta grupy

Zarejestrowany: 2009-10-12
Posty: 19
Punktów :   

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

Wolność gospodarcza: 14
Tradycjonalizm:21
Wolności obywatelskie:-7
Konserwatyzm jest ideologią, w której założeniach na pierwszym miejscu znajduje się obrona obecnego ładu i poszanowanie dla tradycji. Konserwatyści w swoich działaniach wykazują dążenia do umacniania wartości tradycyjnych, takich jak religia, naród, państwo, rodzina czy własność prywatna. Co istotne, konserwatyzm nie uznaje "jedynych słusznych założeń" - dla konserwatystów to, co może być dobre dla jednego społeczeństwa, nie musi sprawdzić się w drugim.

Offline

 

#25 2011-04-14 23:19:27

 GdanszczAnka

Studenci

status gdanszczanka@aqq.eu
8915291
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 520
Punktów :   
WWW

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

Ale dogadujemy się też z dwójką konserwatystów, Natalio ^^ wiec poglądy chyba nie grają aż takiej roli

Offline

 

#26 2011-04-15 15:01:22

 fajna kasia

Studenci

Skąd: olsztyn
Zarejestrowany: 2009-10-05
Posty: 226
Punktów :   
WWW

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

Krzyśko napisał:

GdanszczAnka napisał:

Partie posiadające frakcje liberalne: Platforma Obywatelska

O lol hahahahahahaahaha, ohohohohohoho. No, to się pośmiałem.


A tak poza tym to sporo widzę tutaj ludzi o poglądach liberalnych. Dlatego trochę się dziwię, że UPR tak mało poparcia dostało ostatnio. A może na forum wypowiadają się tylko liberałowie? A może studenci stanowią mniejszość wśród wyborców?

ma po prostu malo mozliwosci wyboru i pod kazde z pojec wrzuca kilka pogladow, niestety...


UWAGA! JESTEM TROLEM! PRZEWAŻNIE ŻARTUJE LUB SIĘ NABIJAM! (nie bulwersować się i nie atakować na prv:D)

Offline

 

#27 2011-04-16 07:38:49

 Krzyśko

Studenci

5156675
Zarejestrowany: 2009-10-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

fajna kasia napisał:

Krzyśko napisał:

GdanszczAnka napisał:

Partie posiadające frakcje liberalne: Platforma Obywatelska

O lol hahahahahahaahaha, ohohohohohoho. No, to się pośmiałem.


A tak poza tym to sporo widzę tutaj ludzi o poglądach liberalnych. Dlatego trochę się dziwię, że UPR tak mało poparcia dostało ostatnio. A może na forum wypowiadają się tylko liberałowie? A może studenci stanowią mniejszość wśród wyborców?

ma po prostu malo mozliwosci wyboru i pod kazde z pojec wrzuca kilka pogladow, niestety...

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Akurat ten teścik ma sporo definicji do wyboru i wybiera te, które najlepiej pasują do użytkownika. Na przykład moja dyktatura kapitalistyczna. Na kurcze, wiedział ktoś o tym, że coś takiego istnieje? Jak tak to plus dla niego. Ja nie wiedziałem i myślałem o sobie jak o zwolenniku liberalizmu, a tu proszę, ustrój łączący dyktaturę, kapitalizm, liberalizm, konserwatyzm i tradycjonalizm. No bomba.

Offline

 

#28 2011-04-16 11:16:48

 fajna kasia

Studenci

Skąd: olsztyn
Zarejestrowany: 2009-10-05
Posty: 226
Punktów :   
WWW

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

możliwości tego testu mogą zaskakiwać osoby nie mające bladego pojęcia o polityce i systemach społecznych (dlaczego zatem do diabła ci ludzie ida na wybory?!), więc nie będę ukrywała szczerego zaskoczenia Twoją obrona czy zaskoczeniem spowodowanym wynikiem, w końcu jesteś mi winien dyskusję polityczną:P

niektóre pytania są opracowane całkiem nieźle, ale niektóre mają bardzo ubogi zakres odpowiedzi, w dodatku opartych na  przerysowanych absolutnie skrajnościach (rzecz jasna dla każdego z nas beda to inne odpowiedzi). to sprowadza się do tego, ze w paru przypadkach nie miałam co zaznaczyc i zaznaczałam opcję 'najbliżej moich pogladow' -> kilka takich odpowiedzi daje tak naprawdę wynik całkiem podobny do mojego, ale tak naprawdę nie będący moimi poglądami, a osobiście nie lubię podpisywać się pod półprawdą, zwłaszcza jeśli chodzi o poglądy i to polityczne, bo nie mam juz 13 lat;)

pominę oczywiście fakt, że odpowiedzi kreowane są TYLKO w stylu poglądów realnych do zrealizowania czy oferowanych glownie przez aktualnych politykow  w naszym kraju -> pozbawiają czytelnika mozliwosci posiadania pierwiastka utopijnosci w poglądach -> jest to jawne łamanie swobody obywatelskiej do marzycielstwa, ot co!


UWAGA! JESTEM TROLEM! PRZEWAŻNIE ŻARTUJE LUB SIĘ NABIJAM! (nie bulwersować się i nie atakować na prv:D)

Offline

 

#29 2011-04-17 08:30:07

 Krzyśko

Studenci

5156675
Zarejestrowany: 2009-10-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

Ja nie zauważyłem niczego, co mogło obrazować sytuacje o której mówisz. Myślę, że odpowiedzi zawierają pełny zakres hmmmm... "odczuć politycznych", tak że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

No ale jeśli myślisz inaczej to posłużę się matematycznym poleceniem czyli: UDOWODNIJ, że tak jest, jak Ty mówisz. Żadnych spin, po prostu jestem ciekawy o co dokładnie Tobie chodzi.

Offline

 

#30 2011-04-19 00:34:52

 fajna kasia

Studenci

Skąd: olsztyn
Zarejestrowany: 2009-10-05
Posty: 226
Punktów :   
WWW

Re: Jakie masz poglądy polityczne?

pytanko 1:

Czyja powinna być własność środków produkcji? (fabryk itd.)

wsrod odpowiedzi nie ma ani slowa o spoldzielczosci

pytanko ktores tam:

Polityka pieniezna:

jest wprawdzie odpowiedz, ze pieniezek jest fe, aczkolwiek jej tresc: Pieniądz jest narzędziem niesprawiedliwości społecznej. Powinno się go zlikwidować, a dobra powinny być reglamentowane w imię równości. = ma niestety charakter bardzo ironiczny w stosunku do ludzi ktorzy faktycznie moga tak uwazac

pytanko inne:

Dyrektywy i normy UE:

nie ma odpowiedzi ktora krytykowalaby cala instytucje ue - brak miejsca dla alterglobalizmu.


tak mozna sie doczepic do wiekszosci pytanek, ale zrobienie testu o polityce jest chyba niemozliwe po prostu


UWAGA! JESTEM TROLEM! PRZEWAŻNIE ŻARTUJE LUB SIĘ NABIJAM! (nie bulwersować się i nie atakować na prv:D)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Madam Zakias in Mar Mikhael UbytovĂĄnĂ­ Bulharsko przegrywanie kaset vhs.