Ogłoszenie

Newsy:



SESJA Letnia - Aktualizacja na dzień 11.09.2012


Poradnik dla osób z długiem punktowym - Przypomnienie 2012


Osoby, które "pochodzą" ze starszego rocznika proszone są o wpisanie Imienia i Nazwiska w odpowiedniej rubryce (Profil->Personalne->Prawdziwe imię). Osoby, które nie dostosują się do prośby, będą usuwane z forum.


Do informacji wszystkich dyplomantów!!! - WAŻNE


Prośba do Roku





#1 2013-06-04 05:40:10

Ewelina

Szpiedzy

preparat do dezynfekcji

Witam,
mam nadzieję, że odpowiecie na nurtujące mnie pytania. Zaczęłam się bawić we własnoręczne robienie prostych produktów kosmetycznych. W celu dezynfekowania 'sprzętu' zakupiłam specjalny preparat "Desprej". Teraz naczytałam się w internecie na ten temat i przyznam, że trochę się wystraszyłam. Wcześniej jakoś nie przerażały mnie wyrażenia "drażniący" czy "wysoce łatwopalny", ale teraz zaczynam się martwić. Trzymam spray w temperaturze pokojowej, w kuchni, a tam wiadomo - kuchenka gazowa, słaba wentylacja...Zastanawiam się, czy to bezpieczne. Punkt zapłonu wynosi w tym preparacie 11 st. Celsjusza. Możecie mi wyjaśnić, w jakich warunkach może do takiego zapłonu dojść? Albo inaczej - kiedy jest podwyższone ryzyko, jakie środki ostrożności zachować, gdzie taki spray trzymać?
Tylko proszę, nie śmiejcie się, dla mnie to naprawdę poważny problem, a przyznam, że jestem totalną panikarą i po tym wszystkim, co przeczytałam w internecie, gotowa jestem natychmiast pozbyć się specyfiku.
Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc, będę przeogromnie wdzięczna.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com worldhotels Godoy Cruz